AKTUÁLIS
ÁLLÁSAINK

Tartozz egy globális közösséghez

Csapatunkba
Mechanikai megmunkálás munkatárs
kollégát keresünk

Amiben számítunk rád

- Egyetemes fémmegmunkáló gépek és célgépek kezelése.
- Megkívánt mennyiségű termék előírt időn belül történő, selejtmentes legyártása.

Várunk téged, ha

- Gépi forgácsoló vagy esztergályos végzettséged van.
- Rendelkezel műszaki rajzolvasási készséggel.
- Munkafolyamatok dokumentálásában van tapasztalatod.
- Vállalod a kétműszakos munkarendet.
- Önálló és precíz vagy.
- Jó a monotonitás tűrésed.
- Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel.

Előnnyel indulsz, ha

- További műszaki végzettséggel rendelkezel.
- Van fémipari gyakorlatod.
- Van multinacionális környezetben szerzett tapasztalatod.
- Gépipari mérések és eszközök alapszintű ismeretével rendelkezel.
- Vannak CNC gépkezelői ismereteid.

Mi vár rád nálunk

- Motiváló bérezésben részesülsz.
- 13-dik havi jutalommal honoráljuk éves munkádat, SZÉP kártya választási lehetőséggel.
- Jelenléti bónuszt biztosítunk minden hónapban.
- Kecskemét kártyát, valamint igény esetén iskolakezdési támogatást biztosítunk gyermekeid évkezdéséhez.
- Tiszta, rendezett munkakörnyezetben dolgozhatsz.
- Tapasztalt kollégák segítik betanulásodat.
- Befogadó, támogató csapat tagja lehetsz.
- Hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk számodra.
- Egy stabil hátterű multinacionális vállalathoz tartozol.
- Önkéntes aktivitásokban vehetsz részt.
- Várunk rendezvényeinken (pl: Karácsonyi Parti, Egészségnap).
- Buszjáratok biztosításával támogatjuk munkába járásodat az alábbi településekről: Bugac, Orgovány, Jakabszállás, Helvécia, Kunszentmárton, Szelevény, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Lakitelek, Kapásfalu, Kerekdomb, Nyárlőrinc, Nagykőrös, Katonatelep, Tiszaalpár, Tiszakécske, Tiszabög, Szentkirály, Cibakháza, Tiszaföldvár

Jelentkezése feldolgozás alatt! Kérjük várjon!

A *-al jelölt mezők kitöltése kötelező

Töltsd fel a szükséges dokumentumokat a jelentkezéshez! (PDF, WORD, JPG) A magyar nyelvű önéletrajz feltöltése kötelező.

Magyar önéletrajz*:
Motivációs levél: Nem kötelező
Angol önéletrajz: Nem kötelező
Német önéletrajz: Nem kötelező